Vis meny

Veidrift AS

Veidrift AS er Roadworks gruppens selskap innen ordinær drift og vedlikehold av vei. Selskapet har i tillegg tjenester knyttet til sikker ferdsel på og langs vei. 

Selskapet holder til med hovedkontor på Langhus i Ski kommune. Selskapet har aktivitet spredt på Sør- og Østlandet. 

Våre tjenester:

  • Drift og vedlikehold av vei og tilhørende anlegg
  • Arbeidsvarsling og tjenester for sikker ferdsel på og langs vei
  • Skilting, midlertidig og permanent
  • Veisikring - autovern og barrierer




Kontaktpersoner

Sentralbord - Veidrift AS
+47 64 88 96 00

 

Frank Stabu Daglig leder | Managing director
92400583
frank@veidrift.no

 

Martin Hansen Drift og markedssjef
48146398
martin@veidrift.no


Øyvind Stokkedal Ansvarlig driftskontrakter
+47 991 21 207
oyvind@veidrift.no

 

Per Ivar Nærby Prosjektleder
+47 982 05 546
per.ivar@veidrift.no

 

Steinar Karlsen Prosjektleder
+47 971 57 091
steinar@veidrift.no


Hasse Tore Andersen Prosjektleder
+47 911 89 674
hasse@veidrift.no

 

Inge Lien Prosjektleder
+47 995 15 536
inge@veidrift.no

 

Tor Atle Engstrøm Prosjektleder
+47 959 24 260
tor@veidrift.no


Driftskontrakt - Østfold N. Prosjektleder:Benjamin Lexander
+47 905 49 486
ostfoldnord@veidrift.no

 

Driftskontrakt - Halden Prosjektleder: Christer Blakkestad
+47 948 09 019
halden@veidrift.no

 

Driftskontrakt - Vestfold Ø. Prosjektleder: Øyvind Stokkedal
+47 482 82 209
vestfold@veidrift.no